Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa

Międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa
Opublikowany: 15 MAR 2022

Z wielką przyjemnością informujemy, że po raz pierwszy marka Goliat będzie gościć na międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury krajobrazu Green Days 2022, które odbędą się w dniach 17-19 marca na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo. Nasze stoisko B2.14 będzie mieścić się w Hali B. 
 
Dlaczego musisz nas odwiedzić? Na 86 m2 stoiska zaprezentujemy swoje najnowsze kolekcje płyt gresowych 2 cm oraz 3 cm. Nasi specjaliści również fachowo doradzą – podzielą się praktycznymi informacjami i wiedzą w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć teren przed ułożeniem płyt. Odwiedzając nasze stoisko, dowiemy się w jaki sposób układać nasz produkt na chodnikach, balkonach, patio, kąpieliskach i w ogrodach przydomowych. Nasze produkty sprawdzą się także przy budowie podjazdów, dróg dojazdowych dla pojazdów do 3,5 tony.
 
Międzynarodowe Dni Zieleni to nie tylko okazja do zaprezentowania naszych produktów, ale również do wymiany wiedzy i doświadczeń, uczestnictwa w szkoleniach i seminariach, nawiązywania znajomości i budowania nowych powiązań branżowych. Dlatego serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez wybitnych architektów krajobrazów i założycieli programu Gardenphilia Designer. Andrzej Komakowski i Stefan Daszewski - Liderzy na rynku programów do projektowania  ogrodów i przestrzeni zewnętrznych - także wskażą tricki ułatwiające projektowanie przestrzeni zielonych, a także . 
 
Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury krajobrazu Green Days 2022 to wydarzenie skupiające nie tylko producentów z branży ogrodniczej i architektury krajobrazu – to fantastyczna impreza, podczas której odbędzie się mnóstwo ciekawych warsztatów, pokazów i prezentacji.

 

newsletter goliat warsaw home2 (1)