Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i dopasujemy produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Płyty gresowe marki Goliat to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stworzyć wyjątkowe miejsce w otoczeniu swego domu.

Siedziba ul. Krakowska 168, 25-707 Kielce
Telefon +48 798 608 613

goliatgres new form

Oficjalny dystrybutor marki Goliat Gres.

Przedstawiciele handlowi

Cezary Wojciechowski

Dyrektor handlowy +48 573 383 204 c.wojciechowski@newform.info Region: woj. łódzkie, woj. śląskie

Bartłomiej Stasiak

Handlowiec +48 517 349 115 b.stasiak@newform.info Region: woj. podlaskie, woj. mazowieckie, woj. lubelskie

Dominik Reçica

Handlowiec +48 690 223 059 d.recica@newform.info Region: woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie, woj. małopolskie

Mariusz Kilian

Handlowiec +48 797 701 566 m.kilian@newform.info Region: woj. pomorskie, woj. warmińsko - mazurskie, woj. kujawsko - pomorskie

Biuro

+48 798 608 613 biuro@newform.info Region: woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie, woj. zachodnio - pomorskie

Sieć sprzedaży

Sortuj według nazwy miejscowości:
Krusz-Bau ul. Szczawiowa 37, 70-001 Szczecin
Schroder ul. Szczecińska 44, 75-137 Koszalin
Woźnica Bud - Trans ul. Jaszowskiego 28 28-366 Małogoszcz
Wioletta Woźnica
Wimar Dąbrowa 108 26-001 Masłów
Paweł Koncewicz
Wiler-Bud Nowa Wieś 28 64-130 Rydzyna
Tomasz Wiler
Tombud Kalisz ul. Łódzka 196 62-800 Kalisz
Tomasz Chlasta
P.P.H.U Ag – Tom Czekanów ul. Kaliska 54 A 63-410 Ostrów Wielkopolski 2
Tomasz Kałajak
Super Mocny Rogatka 94/6 62-860 Opatówek
Mocny Dariusz
Remont Sp. Z O.O. ul. Lotnicza 36 63-400 Ostrów Wielkopolski
Agnieszka Kamińska
Psb Metalzet Kalisz ul. Częstochowska 81 B 62-800 Kalisz
Lucyna Haladyn
Matbruk ul. Orkana 135/2 58-307 Wałbrzych
Łukasz Lulko
Market Dargo Fhu „Dargo” Dariusz Kuś Morawin 43 B 62-834 Ceków
Dariusz Kuś
Magic Decor ul. Piłsudskiego 47 58-500 Jelenia Góra
Waldemar Zieleniewicz
Centrum Techniczne Krab ul. Bolesława Śmiałego 5 48-300 Nysa
Daniel Wojtynia
Kost Bud ul. Słoneczna 16 63-700 Krotoszyn
Marlena Dylak
Kob – Bruk ul. Spokojna 1 59-900 Zgorzelec
Dorota Miśta
Kamienne Ogrody ul. Sadowa 7 63-400 Ostrów Wielkopolski
Wiesław Dereziński
F.U.H. Jacko ul. Batorego 80 58-302 Wałbrzych
Jacek Stranspich
Gaja Nova ul. Piastowska 89 47-200 Kędzierzyn – Koźle
Jan Swoboda
Centrum Budowlane Feniks ul. Wysocka 52 63-400 Ostrów Wielkopolski
Szymon Pawlak
PHU Extradom ul. Kościuszki 24 59-700 Bolesławiec
Wojciech Stupiec
Centra Budowlane Egron ul. Lompy 1 A 58-400 Kamienna Góra
Jadwiga Benewiat
Hurtownia Budowlana Demski K & J ul. Powstańców Wielkopolskich 26 63 – 810 Borek Wielkopolski
Jakub Demski
Dam – Bud ul. Prężyńska 19 48 – 200 Prudnik
Damian Suszczyński
Mh Materiały Budowlane Brzeg ul. Generała Sikorskiego 8 49-300 Brzeg
Krzysztof Hałat
Centrum Budowlane Trans – Amadeo Stary Kiączyn 7 62 – 820 Stawiszyn
Jacek Nowak
Skład Materiałów Bodzechów ul. Cegielniana 2 27-420 Bodzechów
Sławomir Turbakiewicz
Rolmex S.J. Magdalena Gościniak Rafał Gościniak Cielcza ul. Sienkiewicza 53 A 63-200 Jarocin
Res ul. Sławęcicka 102 47-230 Kędzierzyn - Koźle
Grzegorz Szymański
P.W. Dom I Ogród Zielona Góra ul. Wrocławska 80
Wrana Andrzej
Psb Mrówka Chęciny Aleja Partyzantów 21 26-060 Chęciny
Ryszard Znojek
Hurtownia Budowlana Prestiż-Mat 28-200 Staszów, ul. Krakowska 47b
Opałka Andrzej
Plast – Met Lubin Systemy Ogrodzeniowe Daniel Przybylski ul. Marii Skłodowskiej – Curie 93 59-300 Lubin
Elwira Przybylska
Phu Petra Piotr Lipiński Salon Łazienek Ceramika ul. Wincentego Pola 8 A 58-500 Jelenia Góra
Piotr Lipiński
Pphu Oaza S.C. Rozgół 14 26-212 Smyków
Lech Leśniak
Nobud Beata Domagała Wełecz 152 A 28-100 Busko – Zdrój
Beata Domagała
Mg Studio Małgorzata Michalak – Wolf ul. Długa 2 58-309 Wałbrzych
Sandra Wędzonka
Mad – Bud Materiały Budowlane ul. Iglasta 4 55-200 Oława
Damian Madej
Firma Jóźwiak ul. Pyzderska 27 62-400 Słupca
Janusz Jóźwiak
Ip – Pawlus ul. Wiejska 4 49-200 Grodków
Ewa Mrożek
Ireneusz Pawlus
Architektura Krajobrazu „Format” Tomasz Filipiak Plac Wiosny Ludów 21 62-320 Miłosław
Tomasz Filipiak
Roman Szkaradek Drog-Bruk ul. Reymonta 7 59-900 Zgorzelec
Dorota Wróblewska
Market Dargo Fhu „Dargo” Dariusz Kuś Morawin 43 B 62-834 Ceków
Dariusz Kuś
Domat Końskie ul. Kielecka 3 26-200 Końskie
Beata Stępień
„Dobry Bruk” Kostka Brukowa Iwona Legner Karwiniec 22 B 56-420 Bierutów
Iwona Legner
P.P.H.H. Dariusz Wujko 62-511 Kramsk Dębicz 25
Dariusz Wujko
Chodorowski Materiały Budowlane ul. Kolejowa 10 63-230 Witaszyce
Adrian Chodorowski
Phu Check-Point Ginter Blys Chocianowice 113 A 46-280 Chocianowice
Grzegorz Janas
Chata 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Długa 17
Łuczak Waldemar
Chata Kalisz, ul. Częstochowska 185
Barbara Łuczak
Ceramik Bilcza ul. Kielecka 19 A 25-026 Bilcza
Filip Robak
Centrum Budownictwa KF ul. Mikołaja Reja 1 59-220 Legnica
Konrad Walulik
Cdn Materiały Budowlane Janusz Kotyla ul. Sikorskiego 5 55-200 Oława
Janusz Kotyla
Firma Budowlana Budmar Damienice 234 32-700 Bochnia
Ewa Puton
Woźnica Bud-Trans ul. Jaszowskiego 28 28-366 Małogoszcz
Wioletta Woźnica
Best – Bruk Błażej Górny ul. Kleczewska 55 A 62-510 Konin
Błażej Górny
AT Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k. 26-085 Miedziana Góra Kostomłoty Drugie ul. Kielecka 26
Tomasz
Adam
Phu Andrzej Szymański ul. Partyzantów 7 32-700 Bochnia
Andrzej Szymański
SMB „GAJA MKM” ul. Celna 4 47-100 Strzelce Opolskie
Zbigniew Małowski
TORNI Centrum Kostki Brukowej ul. Walerego Przyborowskiego 26 25-351 Domaszowice
Sylwia
Piotr
GRESSO Outlet Płytek ul. Ks. Piotra Ściegiennego 283 25-116 Kielce
Dawid Fryc
F.H.U FASTER ul. Spokojna 16a 33-100 Tarnów
FPHU Inwest-bruk ul. Ogrodowa 2a 63-100 Śrem
Paweł Tomczyk
Ceramika Expo Sp. z o.o. - Salon sprzedaży

Piekarska 135,

43-300 Bielsko-Biała

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 10:00 – 14:00

Salon sprzedaży Jasienica

43-385 Jasienica 357

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 10:00 – 14:00

Salon sprzedaży Skoczów

Fabryczna 9, Skoczów

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 9:00 – 14:00

PHU UL-Bud

Brzezińska 107,

92-118 Łódź

MK Noster

Źródlana 29,

95-080 Tuszyn

Berdo

ul. 3 maja 21,

95-040 Koluszki

Vikaro

Zamoście 10,

97-400 Bełchatów

Treeteam

Kasztanowa 23,

97-330 Włodzimierzów

GresOutlet Targowisko

Targowisko 506,

32-015 Targowisko

GresOUTLET Kłobuck

Ul. Częstochowska 45B,

42-100 Kłobuck

GresOUTLET MIECHÓW

ul. Henryka Sienkiewicza 32,

32-200 Miechów

GresOUTLET Zabki

ul. Piłsudskiego 148,

05-091 Ząbki

GresOUTLET RYBNIK

ul. Mikołowska 122,

44-203 Rybnik

Comfort Stone

ul.Kościuszki 105/ U2,

50-422 Wrocław

Brukmar

Południowa 35a,

95-050 Konstantynów Łódzki

Weten

Grójecka 114,

96-320 Mszczonów

GresOUTLET ZGIERZ

ul. Długa 181,

95-100 Zgierz

Solid Bruk

ul. Wąska 6A,

97-300 Piotrków trybunalski

Sław-Bud

ul. Warszawska 144,

82-100 Nowy Dwór Gdański

Brukpool

ul. Poznańska 30,

62-029 Jasin

GresOUTLET ZAWIERCIE

ul. Sienkiewicza 38,

42-400 Zawiercie

GresOUTLET RADOMSKO

ul. Piotrkowska 59,

97-505 Blok Dobryszyce

GresOUTLET MSZCZONÓW

ul. Północna 39,

96-320 Mszczonów

GRESOUTLET RZESZÓW

Krasne 45,

36-007 Krasne

Filar S.c. Kruszywa

ul. Stanisława Czycza 1,

32-065 Krzeszowice

Weten

Kolejowa 11,

96-230 Biała Rawska

Filar

Krze Duże 15,

96-325 Radziejowice

F.H.U.G. Mirodor

ul.Kościuszki 47,

32-005 Niepołomice

Naturalnieżebeton

ul. Przemysłowa 1B

63-600 Kępno

Dom Bud

Sienkiewicza 52,

95-060 Brzeziny

GresOUTLET Stalowa Wola

ul. Modrzewiowa 6,

37-450 Stalowa Wola

Monolit

ul. Kalinowa 1,

89-606 Charzykowy

Star Bruk

Aleja legionów 90,

08-400 Garwolin

GresOUTLET MORAWICA

ul. Wolności 2b,

26-026 Morawica

Andbud

Milczany 116A,

27-600 Sandomierz

Monika Śliwińska
Torni Bruk-Bet

ul. Ściegiennego 240,

26-025 Kielce

Gres Market Hurtownia

Przedborska 20a,

29-105 Oleszno

Tomasz Bomba
Janmar

Minoga 122,

32-046 Minoga

Łukasz Mularczyk
ZAMBRUK Zenon Kokoszka

Płoskie 63J,

22-400 Zamość

Bartłomiej Kokoszka
Fence-Tech

ul. Słoneczna 87,

05-500 Stara Iwiczna k. Piaseczna

Ewelina Kościuk - Fol
Zomar

ul. Szkolna 17,

05-530 Cendrowice k.Góry Kalwarii

Arkadiusz Stryjek
Gabex - Centrum kostki brukowej i ogrodzeń

ul. Płochocińska 123,

03-044 Warszawa

Paulina Jagus
Galeria Ogrodzeń

Warszawska 221a,

32-087 Bibice

Łukasz Mistarz
Galeria Ogrodzeń

Brodzińskiego 28,

32-100 Proszowice

Łukasz Mistarz
Kołodomu.pl s.c. Centrum Bru i Ogrodzeń

ul. Niepołomska 28a,

32-020 Wieliczka

Adam Buczek
BUDWEG

Kościuszki 58,

23-213 Zakrzówek

Wioleta Michalska
Kostka Sępkowski

ul. Białostocka 13,

07-200 Wyszków

Marcin
ELDMAR Autoryzowany Skład Kostki Brukowej i Granitowej

ul. Mazowiecka 11,

96-300 Żyrardów

Dorota Miecz
EDEN Nawierzchnie & Ogrody

ul. Struga 79,

26-614 Radom

Marcin Noga
Gran-Mix

ul. Walentego Zająca 7,

47-400 Racibórz

Adam Janik
Kostkovo

Al. Św. Jana Pawła II 7a,

39-300 Mielec

Daniel Bogusiak
Galeria Ogrodzeń

ul. Handlowców 14,

32-089 Modlniczka

Łukasz Mistarz
Sabi

Korytnica 42,

28-305 Sobków

Przemysław Chechelski
Kotula

ul. Zarabie 6B,

Dobczyce

Marzena Kotula
Trans Syp

ul. Składowa 8B,

24-100 Puławy

Tomasz Grabczak
Silesiana Brukarstwo

ul. Bytomska 31D,

42-622 Orzech

Kinga Jugowiec
Ekobruk

ul. Góra Libertowska 28,

Kraków Libertów

Michał Walas
FT Krzych

Słoneczna 26,

32-400 Myślenice

Krzysztof Słowiak
Centrum Kostki Brukowej WANTA

Naprawa 719,

32-240 Naprawa

Dominik Stożek
GAW BUD Centrum Bruku

ul. Lwowska 26,

39-200 Dębica

Łukasz Gawlik
GAW BUD Centrum Bruku

Góra Ropczycka 196C,

39-120 Góra Ropczycka

Łukasz Gawlik
ŁPS-BUD

ul. Podzamcze 22,

27-100 Iłża

Łukasz Skrzydło
AGBUD

ul. Cmentarna 40,

63-200 Cielcza

Adam Gładczak
AGBUD

ul. Dworcowa 1B,

62-061 Łęczyca k/Poznania

Adam Gładczak
AGBUD

ul. Foluska 6,

62-240 Trzemeszno

Adam Gładczak
Lider

Dobrut 208D,

26-505 Orońsko

Artur Siczek
Klink International Bielsko-Biała

ul.Krakowska 60,

43-300 Bielsko-Biała

Klink International Kraków

ul.Józefa Marcika 6,

30-443 Kraków

Klink International Katowice

al. Rozdzieńskiego 188,

40-203 Katowice

Klink International Gliwice

ul.Bojkowska 3,

44-141 Gliwice

Klink International Warszawa

ul. Bartycka 22c,

00-716 Warszawa

Klink International Warszawa

ul. Radzymińska 208,

03-674 Warszawa

Klink International Łódź

Al. 1 Maja 87A,

90-755 Łódź

Klink International Bystra

ul. Gdańska 2,

83-021 Bystra

Klink International Gdynia

ul. Morska 62,

81-255 Gdynia

Klink International Toruń

ul.Dąbrowskiego 6,

87-100 Toruń

Klink International Lublin

ul.Fabryczna 2,

20-301 Lublin

Klink International Rzeszów

ul. Rejtana 53 lok.24,

35-326 Rzeszów

Klink International Częstochowa

ul. Krakowska 45 lok.5,

42-202 Częstochowa

Klink International Bydgoszcz

ul. Szajnochy 2,

85-738 Bydgoszcz

Klink International Poznań

ul. Obornicka 124A,

62-002 Poznań

Klink International Grudziądz

ul. Rzemieślnicza 12,

86-300 Grudziądz

Klink International Iława

ul. Platynowa 1,

14-200 Iława

Klink International Wrocław

ul. Tęczowa 83A,

53-601 Wrocław

Klink International Gdańsk

ul. Kartuska 246,

80-125 Gdańsk

Klink International Olsztyn

ul. Lubelska 36,

10-408 Olsztyn

Project Stone

ul.Gdańska 20,

83-110 Tczew

Torni

ul. Ściegiennego 246,

26-025 Kielce

Tytan Bruk

Suków 191B,

26-021 Daleszyce

Konrad Brzozowski
Nixel

Krakowska 257,

25-705 Kielce

PSB Mrówka

Wielkopiecowa 2,

27-200 Starachowice

Agnieszka Prawdzik

Wojska Polskiego 45,

16-300 Augustów

Max market budowlany

26-110 Skarżysko-Kamienna

Novum Stone Expert Sp.z o.o. Sp.k.

Kredytowa 9,

40-562 Katowice

SKB Strefa kamienia

Skromna 153,

80-180 Kowale k.Gdańska

Best-Granit

ul. Grunwaldzka 368,

60-166 Poznań

Tundra House

ul. Armii Krajowej 3,

10-072 Olsztyn

Tundra House

ul.Cementowa 3,

10-429 Olsztyn

PPHU KAMWER

ul. Szosa Gdańska 33,

86-031 Osielsko

Mróz-Raszan

Tartaczna 9,

42-445 Szczekociny

Cerstyl Wzorownia

ul. Heleny Szafran 7,

60-693 Poznań

Cerstyl Salon płytek i łazienek

ul. Obornicka 229,

60-693 Poznań

Cerstyl Salon płytek i łazienek

ul.Fordońska 40,

85-719 Bydgoszcz

FH Jadrych

ul. Objazdowa 25,

62-300 Września

FH Jadrych

ul.Gorna 3,

62-420 Strzałkowo

Salon Hermes Diamentwe Łazienki

ul. 1-go Maja 21,

97-300 Piotrków Trybunalski

Centrum Ogrodu i Bruku

Cesarzowice 64,

55-080 Kąty Wrocławskie

R szmicio

Topolowa Obok 16B,

42-583 Bobrowniki

Fabrim Centrum Budowlane

Przemysłowa 2,

28-400 Pińczów

UBBH Buk bet design

Brzezówka 276 C,

39-102 Lubzina

DOM-PL Potap – Loduchowski S.C

ul. Podleśna 2,

73-110 Stargard

Łukasz
Krusz-Bau Centrum płyt tarasowych

ul. Południowa 22,

71-001 Szczecin

Izabela
Grafit Centrum budowlane

ul. 20 Straconych,

32-300 Olkusz

Jacek
DOMINAL Kamień ogrodowy

u. Ludwikowska 26,

56-400 Oleśnica

Renata
DOMINAL Kamień ogrodowy

ul. Sycowska 1,

46-100 Namysłów

Renata
KEMM Home & Garden

ul.Bytowska 118,

89-600 Chojnice

Karolina Majer
ROSBUD - Hurtownia Budowlana

ul. Garbarska 35,

32-340 Wolbrom

Budowlanka Słowik

ul. Kopernika 61a,

34-300 Żywiec

Marta
Caban Bruk

Gliwicka 1c,

44-189 Wilcza

Grzegorz
Makar Ewa Lipka

ul. Modlińska 148,

05-135 Wieliszew

Sylwia Dziak
Gabex - Centrum kostki brukowej i ogrodzeń

ul. Postępu 30,

05-500 Kolonia Lesznowola, k. Piaseczna

Robert Steciuk
Hurtownia Kamienia Naturalnego Marian Pilch

Biskupice 371,

32–020 Wieliczka

HurtBruk Hurownia Kostki

Godzikowice 17,

55-200 Oława

Beata
Adrian
Torni

ul. Przyborowskiego 26,

25-352 Domaszowice

Piotr
Dawid
Seweryn
Przemek