Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i dopasujemy produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Płyty gresowe marki Goliat to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stworzyć wyjątkowe miejsce w otoczeniu swego domu.

Siedziba ul. Krakowska 168, 25-707 Kielce
Telefon 786 306 796

goliatgres new form

Oficjalny dystrybutor marki Goliat Gres.

Przedstawiciele handlowi

Dyrektor handlowy

Cezary Wojciechowski

573 383 204 c.wojciechowski@newform.info Kontakt Region: woj. warmińsko-mazurskie, woj. pomorskie, woj. zach.-pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. podlaskie, woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. śląskie, woj. mazowieckie (północna część regionu od autostrady A2)
Handlowiec

Dominik Reçica

690 223 059 d.recica@newform.info Kontakt Region: woj. lubelskie, woj. mazowieckie (południowa część regionu od autostrady A2), woj. świętokrzyskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie
Sprzedaż detaliczna


786 306 796 detal@newform.info sprzedaż detaliczna produktów

Biuro

Kierownik biura

Agnieszka Wójcik

690 591 388 a.wojcik@newform.info
Dział projektowy

Paweł Górecki

780 169 164 p.gorecki@newform.info
Dział marketingu

Karolina Paź

798 026 958 k.paz@newform.info
Dział reklamacji

 

690 591 388 reklamacje@newform.info

Sieć sprzedaży

Sortuj według nazwy miejscowości:
BOLEK-HURT MB Chuć

ul. Powstańców Śląskich 8,
46-300 Olesno

Artur Lesik
Firma Handlowa PROSPER ul. Energetyków 14b, 37-450 Stalowa Wola
godz. 9-17 pn.-pt. 9-14 sob.
Firma Handlowa PROSPER Trześń, ul. Gorzycka 99, 39-432 Gorzyce
godz. 7-17 pn.-pt. 8-13 sob.
Market Budowlany Pszczółka Odolanów ul. Krotoszyńska 137, 63-430 Odolanów
KRAB Z.J.DZIUDA SP.Z O.O. Oddział Głuchołazy Al. Jana Pawła II 13, 48-340 Głuchołazy
Makrus I Sp. z o.o. ul. Ks. Koziołka 2, 47-303 Krapkowice
GAJA PLUS 46-200 Kluczbork, Powstańców Śląskich 34
Bruk Designer 05-604 Jasieniec, Olszany 3
MANEX Sp. z o. o. 54-245 Wrocław, ul. Bystrzycka 26
Nordbud ul. Stargardzka 11, 73-200 Choszczno
Igor
T&M Klein ul. Słowiańska 4, 75-856 Koszalin
Hanna Klein
MB JUPITER ul. Elżbiety 25, 72-006 Mierzyn
Marek
Imperium Kamienia Aneta Gendosz Bugaj ul. Kobylnicka 39, 62-009 Biskupice
Sil-Bud Sp. z o.o. Skład Materiałów Budowlanych Drzymałowo 46, 62-067 Rakoniewice
Sil-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych ul. Starowolsztyńska 4, 62-067 Rakoniewice
Mirskie Centrum Budowlane Mroczkowice 13, 59-630 Mirsk
Cermet ul. Wiśniowa 1, 62-045 Pniewy
MARBET ul. Wspólna 9, 45-831 Opole
Gonex-Bud Krakowska 285, 97-500 Radomsko
Tomasz
Adamex Żyrardowska 24B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
NewForm Krakowska 168, 25-707 Kielce
Otwarte 08:00 ⋅ Zamknięcie: 18:00
K-Fox oddział Ostrów Wlkp. ul.Edwarda Serwańskiego (przy rondzie), 63-400 Krępa/Ostrów Wlkp.
Artur
K-Fox oddział Wrocław Mokronos Dolny, ul. Orzechowa 1-3, 55-080 Kąty Wrocławskie
K-Fox ul. Rzymska 38-40, 62-800 Kalisz
Dawid
AKAM-BRUK ul. Dźwigowa 8, 02-437 Warszawa
LUX-DOM MATERIAŁY BUDOWLANE ul. Żołnierzy Września 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
BUD-ROL S.J CENTRUM BUDOWLANE ul. Wyszogrodzka 100A, 09-100 Płońsk
OAZA TWÓJ DOM I OGRÓD ul. Ciechanowska 10, 06-430 Gołotczyzna
ŁPS-BUD ul.Podzamcza 22, 27-100 Iłża
Łukasz
Styl-Bruk Ul. Grunwaldzka 263 43-600 Jaworzno
CENTROBRUK ul.Warszawska 75, 26-660 Wielogóra
GRZESIK 82-200 Malbork ul. Tczewska 12a
Piotr Grzesik
MIRAD 05-420 Józefów Aleja Nadwiślańska 262 (pierwsza brama wjazdowa salon Mirad)
Aleksander Sychowiec
KONSTANS 05-30 Mińsk Mazowiecki ul. Przemysława 13
MATBRUK 62-060 Skrzynki ul. Dworcowa 8
DECOSTAR 55 - 114 Wisznia Mała ul. Wrocławska 1
BAYERN Zygmunt Semeniuk 49 - 300 Brzeg ul. Kombatantów 1
ABIES Kuczyńscy s.c. 19-206 Rajgród Miecze 26
PSB Mrówka ul. Łużycka 30, 74-300 Myślibórz
Damian
JMK ELITA 85-153 Bydgoszcz ul. Inowrocławska 1
Mariusz Cichowski
ARGO-BRUK 56-300 Sycowska ul. Sycowska 11
ZBYCH BUD 63-800 Gostyń ul. Nad Kania 27
ARCHI OGRODY 63-500 Ostrzeszów ul. Dworcowa 1
BAZAR PŁYTEK Sp. z o.o. 80-299 Gdańsk ul. Międzygwiezdna 7
Przemysław Mówiński
TIMBERLUX S.C. Marek i Magdalena Salach 05-480 Karczew Ostrówiec 1D
Przedsiębiorstwo Handlowo Transportowe KLINKIER Sp. z o.o. Częstochowa ul. Rybacka 22
MB Tech M. Wirowski, B. Bafia Sp. z o.o. 34-500 Zakopane Olcza, Wojdyły 18C
MB Tech M. Wirowski, B. Bafia Sp. z o.o. 34-500 Zakopane ul. Cyrhla 30A
Firma Handlowa FAMILIA 2 s.c. Mateusz Dziki, Marek Dziki 38-340 Biecz Strzeszyn 342
Centrum Płytek Ceramicznych "GLAZURIX" ul. Słowiańska 11E, 75-844 Koszalin
Przediębiorstwo Budowlano-Handlowe ATTYKA Sp. z o.o. 82-300 Elbląg ul. Akacjowa 25
FHU Piotr Brożyna 98 - 338 Sulmierzyce ul. Strzelecka 14
FHU BEST s.c. 32-200 Miechów ul. Kolejowa 35
FHU BEST s.c. 32-340 Wolbrom ul. Krakowska 16
FHU FASADEK Sp. j. Halina Tokarczyk, Zbigniew Tokarczyk 34-600 Limanowa ul. Krakowska 57
VENSTER s.c. Tomasz Wójcik, Tomasz Iwańskie 38-300 Gorlice ul. Biecka 23J
BEST WOLBROM 32-340 Wolbrom ul. Piłsudskiego 59
BEST WOLBROM 32-200 Miechów ul. Kolejowa 35
RADBET Krechniak sp.k. 33-200 Dąbrowa Tarnowska Żelazówka 6B
RADBET Krechniak sp.k. 33-207 Radgoszcz ul. Leśna 36
FH WODNIK S. i T. Duda 33-230 Szczucin ul. 1 Maja 20
RAD BET 33-210 Olesnio ul. Sw. Floriana 1
MAGIC DECOR 58-500 Jelenia Góra ul. Piłsudskiego 47
PPHU KOLOR Sierżant 67-210 Ruszowice Kolorowa 4
BRUK POL NOWAK 63-004 Tulce ul. Wierzbowa 4
JAWA Skład Budowlany 59-700 Bolesławiec ul. Ceramiczna 15
BAUBRUK 59-241 Legnickie Pole Nowa Wieś Legnicka 27
ARPON 63-921 Chojno Chojno 31A
Arkadiusz Wojtyczka
CERAKOL Jarosław Raj 57-300 Kłodzko ul. Zajęcza 4
GRANIT GARDEN s.c. 64-520 Obrzycko Gaj Mały 117
Arek
CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ 10-373 Wadąg Wadąg 11
Wojtek
FACHMAN s.c. Marek Zahora, Mateusz Zahora 34-480 Jabłonka ul. Bolesława Prusa 1
TRANS-BRUK Józef Bator 35-083 Rzeszów ul. Zwięczycka 3
TRANS-BRUK Józef Bator 35-083 Rzeszów ul. Jarowa 99
Salon Łazienek ALMERA DESING 64-920 Piła ul. Przemysłowa 3
Julita Zamiatała
Salon Łazienek PRESTIGE 66-100 Sulechów ul. Styczniowa 24
Daniel Wiktorowicz
DEKORADOS Salon z płytką ceramiczną ul. Zielonogórska 33 71-083 Szczecin"
MARKET BUDOWLANY PSB "TOP HOME" 78-100 Kołobrzeg ul. Żurawia 14B
Marcin Bardecki
KLINKIER 42 - 200 Częstochowa ul. Gen. Władysłąwa Sikorskiego 15
BIK Materiały Budowlane Krzysztof Wojtasik, Robert Bajewski s.c. 74-300 Myślibórz ul. Łużycka 29
FACHMAN 34-480 Jabłonka ul. Bolesława Prusa 1
INSTALDOM 32-651 Nowa Wieś Bielany ul. Kęcka 61"
DOMAR NISKO 37-400 Nisko ul. Sandomierska 159
Firma Handlowo Usługowa Piotr Brożyna 98-338 Sulmierzyce ul. Strzelecka 14
PHU Tadeusz Bogucki 21 - 560 Międzyrzec Podlaski ul. Warszawska 153
RESWIL Grzegorz Wildanger 36-072 Świlcza k. Rzeszowa Świlcza 145 GA
Firma Handlowo-Usługowa STAL-BUD s.c. L. Krzyżak&A.Krzyżak 37-200 Przeworsk ul. Niepodległości 57
ORLEX DESIGN Michał Gębarowski 84-241 Gościcino ul. Mickiewicza 7
Mirka
Alina
GRANIT-GARDEN s.c. 64-520 Obrzycko Gaj Mały 117
Firma Handlowa Alicja Rakowska 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego 63
KRUSZ BAU-SALON (Rondo Hakena) ul.Południowa 22 71-001 Szczecin
KRUSZ BAU-SALON Kołbaskowo 4 72-001 Kołbaskowo
Firma Handlowo Usługowa Hieronim Leśniewski 63-300 Pleszew Kowalew ul. Romana Dmowskiego 38
ECOMAT Barasz, Wójcik Sp. j. 32-060 Liszki ul. Tyniecka 109
WYKONAWCA KIELCE Sp. z o.o. 25-656 Kielce ul. Skrzetlewska nr 4
P.H. SFINKS 39-400 Tarnobrzeg ul. T. Kościuszki 14
Business Consulting Teofil Szuba 70-300 Szczecin ul. Królowej Jadwigi 46/4
MEGA-BRUK Przemysław Jaska 09-411 Biała Machcino 31G
ZET-BRUK Klaudia Zybała 62-240 Trzemeszno Składowa 2
PARA 28-100 Busko Zdrój ul. Partyzantów 140
FPH KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Grabowska 93
SOŁEK Sołkowicz&Rozmus; Sp.j. Rzeszów ul. Zwierzyniecka 2A
SOŁEK Sołkowicz&Rozmus; Sp.j. 36-040 Boguchwała Lutoryz 24B
CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ L.P. Szwagiel 36-002 Jesionka Jesionka 1
ZIMEX Zdzisław Młyńczak 28-100 Busko Zdrój ul. Dmowskiego 22A
Hurtownia art. Przemysłowych, budowlanych, gospodarstwa domowego Zakład Instalacji Przemysłowych Mieczysław Segda 28-130 Stopnica ul. Piotrowska 12
CONTROL Kamil Gałka 26-025 Łagów ul. Dule 40
ABIES KUCZYŃSCY s.c. 19-206 Rajgród Miecze 26
Danuta
Jan Wrona 39-100 Brzezówka Brzezówka 276 c
Agnieszka
DARBRUK Dariusz Gadowski 32-125 Wawrzeńczyce Wawrzeńczyce 504
CERAMIC HOUSE (Kiermasz) 26-200 Końskie ul. Górna 3
FHU KOTULA Filip Kotula 30-398 Kraków ul. Nad Czerną 11
EL-POL LOGISTIC Krzysztof Piechowicz 33-395 Chełmiec ul. Limanowska 36
Magdalena Rudzka "RYŚ2" 32-420 Gdów Marszowice 225
CENTRO BUD 14-260 Lubawa Fijewo 55
KOMAR 57-200 Ząbkowice Śląskie ul. Kolejowa 10
Anna Szykowna
FHU Ostrowski Artur 21-400 Łuków Gołaszyn 10D
GOBI Gorczyński i Wspólnicy Sp. j. 07-202 Wyszków ul. Świętojańska 181A
Damian Wąchała DAM-BUD Usługi Ogólnobudowlane 57-450 Łudwikowice Kłodzkie ul. Główna 98/1
CERACOL Jarosław Raj 57-300 Kłodzko ul. Zajęcza 4
ALANEX Krzysztof Pawłowski 95-070 Aleksandrow Łódzki Antoniew, ul. Krucza 43
FHU FASTER-BRUK Małgorzata Wrona 33-100 Tarnów ul. Do Huty 23
OGRODOWY KOGEL MOGEL Sp. z o.o. 32-048 Jerzmanowice ul. Malinowa 3
Dominik
DAM-BUD 48-200 Prudnik ul. Prężyńska 19
KRAB 48 - 340 Nysa ul. Mieczysława 1
PROMENADA 32-566 Alwernia ul. Krakowska 51
WIMAX GŁOWNO 95-015 Głowno ul. Kolejowa 5
Ewelina
WIMAX STRYKÓW 95-010 Stryków ul. Rolnicza 6a
Tomasz
TABARTUS Market Budowlany 96-100 Skierniewice ul. Mszczonowska 31
Bartek
IZOLBUD 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Katowicka 22
Kamil
Od A do Z 99-100 Łęczyca ul. Belwederska 48 b
Mariusz
DOBROBUD Centrum Ogrodnicze 26-340 Drzewica ul. Warszawska 5A662
PPHU ŁAZARCZYK 96-300 Żyrardów ul. Kasztanowa 5
CENTRO-BUD Ozorków 95 - 035 Ozorków ul. Konstytucji 3 Maja
Monika
PHU Justyna Stańczyk 96-230 Marchaty Marchaty 53
TRANSPED 97-340 Milejów ul. Konopnickiej 33/35
Justyna Stańczyk
BRUKLAND Marki
Jerzy Wojtasik
ELKAMINO DOM 05-822 Milanówek ul. Średnia 33
PSB Standard Opoczno 26-300 Opoczno ul. Piotrkowska 242a
BUD-MAG Materiały Budowlane 93-237 Łódź ul. Śląska 87
Układanie i sprzedaż kostki 97-300 Kafar Kafar 3
R-TRANS 95-060 Brzeziny Adamów 13
PROSPECTUM 42-234 Opole ul. Lipowa 6A
GRES PLUS 31-706 Kraków Os. Na Stoku 30A/16
Dominik
MAXI GRES GRESOUTLET Targowisko 506 A
Dominik
CAT-BUD 32-400 Myślenice ul. K. Ujejskiego 175
Dominik
KUB-BRUK 59-900 Zgorzelec ul. Spokojna 16 A
KARLI ONE FOUR 83-140 Gniew ul. Pl.Grunwaldzki 22/2
JASBRUK 05-500 Lesznowola ul. Postępu 30
HYDROFARB 87-700 Aleksandrów Kujawski ul. Przemysłowa 3A
HERMANN Kostka Brukowa i Ogrodzenia 26-617 Radom ul. Stefana Czarnieckiego 128
CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ 84-200 Wejherow ul. Tartaczna 9
GRESOUTLET 29-105 Krasocin Oleszno ul. Przedborska 20
GRES PLUS 32-010 Kocmyrzów ul. Kamienna 1
Roboty Ziemne i Usługi Transportowe GRAN-MIX 44-285 Rzuchów ul. Rybnicka 1A
GOLDEN GARDEN 26-300 Opoczno ul. Piotrkowska 165
GABEX GROUP SP Z O.O. Robert Steciuk 21-500 Bielsko Biała ul. Wolska 39
FLOORING SPACE 95-082 Dobroń ul. Wrocławska 9c
FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego 63
Firma KOLOR 28-200 Staszów ul. Towarowa 26
FIRMA HADNLOWA PROSPER 39-432 Trześń Gorzyce ul. Gorzycka 99
Firma Handlowo-usługowa Stańczyk Justyna 96-230 Biała Rawska Marchaty 53
FHU MAX Maciej Serek 26-110 Skarżysko Kamienna ul. 3 Maja 126
Dominik
FHU DARIA KRZECZYŃSKA Piotrków Trybunalski ul. Dmowskiego 14
FASTER BRUK 32-900 Brzesko ul. Ludwik Solskiego 30
EUROBUD 63-430 Odolanów ul. Kaliska 78A
ELD MAR Roboty Drogowe 96-300 Żyrardów ul. Ks. Brzóski 7/16 adres do korespondencji ul. Dąbrowskiego 61
DOMTER 98-220 Zduńska Wola ul. Łaska 227/229
CHOMS 83-340 Sierakowice ul. Kartuska 30
CERSTYL Leszek Furmanek 62 - 004 Czerwonak ul. Szklana 433
CERAMIKA EXPO 43-430 Skoczów ul. Fabryczna 9
CERAMIKA EXPO 43-385 Jasienica Jasienica 357
Centrum Ogrodzeń i Kostki Brukowej JOWO 10-373 Olsztyn Wadąg 11
Centrum Kamienia KEMM 89-600 Chojnice ul. Bytomska 118
CDN MATERIAŁY BUDOWLANE 55-200 Oława ul. Sikorskiego 5
BUD-WEG PLUS 23-213 Zakrzówek ul. Ogrodowa 16
BUD-WEG 23-213 Zakrzówek ul. Kościuszki 58
BUD-MAG 93-237 Łódź ul. Śląska 87
BRUKLAND 05 - 270 Miarki 2 ul. Klonowa
Brukarstwo Warzych 62-700 Brudzew Bratuszyn 35
BRUK GARDEN 08-500 Ryk Oszczywilk 67a
BIO SOLUTIONS 76-039 Koszalin ul. Szczecińska 90
BEST BRUK Dorian Borowski 96-313 Jaktorów-Kolonia ul. Poziomkowa 1
Bartek
AUTO-KUJAWA 62-800 Kalisz ul. Częstochowska 212
ARCHI-BRUK 32-800 Brzesko
ul. Ludwik Solskiego
Kamienna Grota ul. Baranowicka 199 15-517 Białystok
Graniko ul. Trzebińska 92
32-500 Chrzanów
Krusz-Bau

ul. Szczawiowa 37,

70-001 Szczecin

BUDROL S.C ul. 11 Listopada 63 95-040 Koluszki
Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń Schroder ul. Syrenki 1, 75-123 Koszalin
Woźnica Bud - Trans ul. Jaszowskiego 28 28-366 Małogoszcz
Wioletta Woźnica
Wimar Dąbrowa 108 26-001 Masłów
Paweł Koncewicz
Wiler-Bud Nowa Wieś 28 64-130 Rydzyna
Tomasz Wiler
Tombud Kalisz ul. Łódzka 196 62-800 Kalisz
Tomasz Chlasta
P.P.H.U Ag – Tom Czekanów ul. Kaliska 54 A 63-410 Ostrów Wielkopolski 2
Tomasz Kałajak
Super Mocny Rogatka 94/6 62-860 Opatówek
Mocny Dariusz
Remont Sp. Z O.O. ul. Lotnicza 36 63-400 Ostrów Wielkopolski
Agnieszka Kamińska
Psb Metalzet Kalisz ul. Częstochowska 81 B 62-800 Kalisz
Lucyna Haladyn
Matbruk ul. Orkana 135/2 58-307 Wałbrzych
Łukasz Lulko
Market Dargo Fhu „Dargo” Dariusz Kuś Morawin 43 B 62-834 Ceków
Dariusz Kuś
Magic Decor ul. Piłsudskiego 47 58-500 Jelenia Góra
Waldemar Zieleniewicz
Kost Bud ul. Słoneczna 16 63-700 Krotoszyn
Marlena Dylak
Kob – Bruk ul. Spokojna 1 59-900 Zgorzelec
Dorota Miśta
F.U.H. Jacko ul. Batorego 80 58-302 Wałbrzych
Jacek Stranspich
Gaja Nova ul. Piastowska 89 47-200 Kędzierzyn – Koźle
Jan Swoboda
Centrum Budowlane Feniks ul. Wysocka 52 63-400 Ostrów Wielkopolski
Szymon Pawlak
PHU EXTRA DOM Marcin Cawricz ul. Miodowa 15/1 59-700 Bolesławiec
Wojciech Stupiec
Centra Budowlane Egron ul. Lompy 1 A 58-400 Kamienna Góra
Jadwiga Benewiat
Hurtownia Budowlana Demski K & J ul. Powstańców Wielkopolskich 26 63 – 810 Borek Wielkopolski
Jakub Demski
Dam – Bud ul. Prężyńska 19 48 – 200 Prudnik
Damian Suszczyński
Mh Materiały Budowlane Brzeg ul. Generała Sikorskiego 8 49-300 Brzeg
Krzysztof Hałat
Centrum Budowlane Trans – Amadeo Stary Kiączyn 7 62 – 820 Stawiszyn
Jacek Nowak
Skład Materiałów Bodzechów ul. Cegielniana 2 27-420 Bodzechów
Sławomir Turbakiewicz
Rolmex S.J. Magdalena Gościniak Rafał Gościniak Cielcza ul. Sienkiewicza 53 A 63-200 Jarocin
Res ul. Sławęcicka 102 47-230 Kędzierzyn - Koźle
Grzegorz Szymański
P.W. Dom I Ogród Zielona Góra ul. Wrocławska 80
Wrana Andrzej
Psb Mrówka Chęciny Aleja Partyzantów 21 26-060 Chęciny
Ryszard Znojek
Hurtownia Budowlana Prestiż-Mat 28-200 Staszów, ul. Krakowska 47b
Opałka Andrzej
Plast – Met Lubin Systemy Ogrodzeniowe Daniel Przybylski ul. Marii Skłodowskiej – Curie 93 59-300 Lubin
Elwira Przybylska
Phu Petra Piotr Lipiński Salon Łazienek Ceramika ul. Wincentego Pola 8 A 58-500 Jelenia Góra
Piotr Lipiński
Pphu Oaza S.C. Rozgół 14 26-212 Smyków
Lech Leśniak
Nobud Beata Domagała Wełecz 152 A 28-100 Busko – Zdrój
Beata Domagała
Mg Studio Małgorzata Michalak – Wolf ul. Długa 2 58-309 Wałbrzych
Sandra Wędzonka
Mad – Bud Materiały Budowlane ul. Iglasta 4 55-200 Oława
Damian Madej
Firma Jóźwiak ul. Pyzderska 27 62-400 Słupca
Janusz Jóźwiak
Ip – Pawlus ul. Wiejska 4 49-200 Grodków
Ewa Mrożek
Ireneusz Pawlus
Architektura Krajobrazu „Format” Tomasz Filipiak Plac Wiosny Ludów 21 62-320 Miłosław
Tomasz Filipiak
DROG-BRUK Roman Szkaradek 63-900 Rawicz ul. Wiosenna 8/7
Roman Szkaradek Drog-Bruk ul. Reymonta 7 59-900 Zgorzelec
Dorota Wróblewska
Market Dargo Fhu „Dargo” Dariusz Kuś Morawin 43 B 62-834 Ceków
Dariusz Kuś
Domat Końskie ul. Kielecka 3 26-200 Końskie
Beata Stępień
„Dobry Bruk” Kostka Brukowa Iwona Legner Karwiniec 22 B 56-420 Bierutów
Iwona Legner
P.P.H.H. Dariusz Wujko 62-511 Kramsk Dębicz 25
Dariusz Wujko
Chodorowski Materiały Budowlane ul. Kolejowa 10 63-230 Witaszyce
Adrian Chodorowski
Phu Check-Point Ginter Blys Chocianowice 113 A 46-280 Chocianowice
Grzegorz Janas
Chata 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Długa 17
Łuczak Waldemar
Chata Kalisz, ul. Częstochowska 185
Barbara Łuczak
Centrum Budownictwa KF ul. Mikołaja Reja 1 59-220 Legnica
Konrad Walulik
Cdn Materiały Budowlane Janusz Kotyla ul. Sikorskiego 5 55-200 Oława
Janusz Kotyla
Firma Budowlana Budmar Damienice 234 32-700 Bochnia
Ewa Puton
Woźnica Bud-Trans ul. Jaszowskiego 28 28-366 Małogoszcz
Wioletta Woźnica
Best – Bruk Błażej Górny ul. Kleczewska 55 A 62-510 Konin
Błażej Górny
AT Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k. 26-085 Miedziana Góra Kostomłoty II ul. Kielecka 97
Tomasz
Adam
Phu Andrzej Szymański ul. Partyzantów 7 32-700 Bochnia
Andrzej Szymański
SMB „GAJA MKM” ul. Celna 4 47-100 Strzelce Opolskie
Zbigniew Małowski
TORNI Centrum Kostki Brukowej ul. Walerego Przyborowskiego 26 25-351 Domaszowice
Sylwia
Piotr
GRESSO Outlet Płytek ul. Ks. Piotra Ściegiennego 283 25-116 Kielce
Dawid Fryc
FASTER BRUK 33-113 Zbylitowska Góra ul. Krakowska 27 A
FASTER BRUK ul. Spokojna 16a 33-100 Tarnów
FPHU Inwest-bruk ul. Ogrodowa 2a 63-100 Śrem
Paweł Tomczyk
Ceramika Expo Sp. z o.o. - Salon sprzedaży

Piekarska 135,

43-300 Bielsko-Biała

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 10:00 – 14:00

Salon sprzedaży Jasienica

43-385 Jasienica 357

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 10:00 – 14:00

Salon sprzedaży Skoczów

Fabryczna 9, Skoczów

Pn-Pt 9:00 -18:00,

Sob. 9:00 – 14:00

PHU UL-Bud

Brzezińska 107,

92-118 Łódź

MK Noster

Źródlana 29,

95-080 Tuszyn

Berdo

ul. 3 maja 21,

95-040 Koluszki

Vikaro

Zamoście 10,

97-400 Bełchatów

Treeteam

Kasztanowa 23,

97-330 Włodzimierzów

GresOutlet Targowisko

Targowisko 506,

32-015 Targowisko

GresOUTLET Kłobuck

Ul. Częstochowska 45B,

42-100 Kłobuck

GresOUTLET MIECHÓW

ul. Henryka Sienkiewicza 32,

32-200 Miechów

GresOUTLET Zabki

ul. Piłsudskiego 148,

05-091 Ząbki

GresOUTLET RYBNIK

ul. Mikołowska 122,

44-203 Rybnik

Comfort Stone

ul.Kościuszki 105/ U2,

50-422 Wrocław

Brukmar

Południowa 35a,

95-050 Konstantynów Łódzki

Weten

Grójecka 114,

96-320 Mszczonów

GresOUTLET ZGIERZ

ul. Długa 181,

95-100 Zgierz

Solid Bruk

ul. Wąska 6A,

97-300 Piotrków trybunalski

Sław-Bud

ul. Warszawska 144,

82-100 Nowy Dwór Gdański

Brukpool

ul. Poznańska 30,

62-029 Jasin

GresOUTLET ZAWIERCIE

ul. Sienkiewicza 38,

42-400 Zawiercie

GresOUTLET RADOMSKO

ul. Piotrkowska 59,

97-505 Blok Dobryszyce

GresOUTLET MSZCZONÓW

ul. Północna 39,

96-320 Mszczonów

GRESOUTLET RZESZÓW

Krasne 45,

36-007 Krasne

Filar S.c. Kruszywa

ul. Stanisława Czycza 1,

32-065 Krzeszowice

Weten

Kolejowa 11,

96-230 Biała Rawska

Filar

Krze Duże 15,

96-325 Radziejowice

F.H.U.G. Mirodor

ul.Kościuszki 47,

32-005 Niepołomice

Malwina Jankowska
Naturalnieżebeton

ul. Przemysłowa 1B

63-600 Kępno

Dom Bud

Sienkiewicza 52,

95-060 Brzeziny

Monolit Invest Sp. z o.o.

ul. Żwirowa 10

89-606 Charzykowy

Star Bruk

Aleja legionów 90,

08-400 Garwolin

GresOUTLET MORAWICA

ul. Wolności 2b,

26-026 Morawica

Andbud

Milczany 116A,

27-600 Sandomierz

Monika Śliwińska
Torni Bruk-Bet

ul. Ściegiennego 240,

26-025 Kielce

Gres Market Hurtownia

Przedborska 20a,

29-105 Oleszno

Tomasz Bomba
Janmar

Minoga 122,

32-046 Minoga

Łukasz Mularczyk
ZAMBRUK Zenon Kokoszka

Płoskie 63J,

22-400 Zamość

Bartłomiej Kokoszka
Fence-Tech

ul. Słoneczna 87,

05-500 Stara Iwiczna k. Piaseczna

Ewelina Kościuk - Fol
Zomar

ul. Szkolna 17,

05-530 Cendrowice k.Góry Kalwarii

Arkadiusz Stryjek
Gabex - Centrum kostki brukowej i ogrodzeń

ul. Płochocińska 123,

03-044 Warszawa

Paulina Jagus
Galeria Ogrodzeń

Warszawska 221a,

32-087 Bibice

Łukasz Mistarz
GALERIA OGRODZEŃ 32-711 Bogucice Gawłów
Galeria Ogrodzeń

Brodzińskiego 28,

32-100 Proszowice

Łukasz Mistarz
KOLODOMU.PL S.C. Centrum Bruku i Ogrodzeń 32-005 Niepołomice ul. Kościuszki 47
Kołodomu.pl s.c. Centrum Bru i Ogrodzeń

ul. Niepołomska 28a,

32-020 Wieliczka

Adam Buczek
BUDWEG

Kościuszki 58,

23-213 Zakrzówek

Wioleta Michalska
Kostka Sępkowski

ul. Białostocka 13,

07-200 Wyszków

Marcin
ELDMAR Autoryzowany Skład Kostki Brukowej i Granitowej

ul. Malinowa 3

96-300 Żyrardów

Dorota Miecz
EDEN Nawierzchnie & Ogrody

ul. Struga 79,

26-614 Radom

Marcin Noga
Gran-Mix

ul. Walentego Zająca 7,

47-400 Racibórz

Adam Janik
Kostkovo

Al. Św. Jana Pawła II 7a,

39-300 Mielec

Daniel Bogusiak
Galeria Ogrodzeń

ul. Handlowców 13

32-085 Modliczka

Łukasz Mistarz
Sabi

Korytnica 42,

28-305 Sobków

Przemysław Chechelski
Kotula

ul. Zarabie 6B,

Dobczyce

Marzena Kotula
Trans Syp

ul. Składowa 8B,

24-100 Puławy

Tomasz Grabczak
Silesiana Brukarstwo

ul. Bytomska 31D,

42-622 Orzech

Kinga Jugowiec
Ekobruk

ul. Góra Libertowska 28,

30-444 Libertów

Michał Walas
FT Krzych

Słoneczna 26,

23-400 Myślenice

Krzysztof Słowiak
Centrum Kostki Brukowej WANTA

Naprawa 719,

32-240 Naprawa

Dominik Stożek
GAW BUD Centrum Bruku

ul. Lwowska 26

39-200 Dębica

Łukasz Gawlik
GAW BUD Centrum Bruku

Góra Ropczycka 196C,

39-120 Sędziszów Małopolski

Łukasz Gawlik
ŁPS-BUD

ul. Podzamcze 22,

27-100 Iłża

Łukasz Skrzydło
AGBUD

ul. Cmentarna 40,

63-200 Cielcza

Adam Gładczak
AGBUD

ul. Dworcowa 1B,

62-061 Łęczyca k/Poznania

Artur
AGBUD

ul. Foluska 6,

62-240 Trzemeszno

Adam Gładczak
Lider

Dobrut 208D,

26-505 Orońsko

Artur Siczek
Klink International Bielsko-Biała

ul.Krakowska 60,

43-300 Bielsko-Biała

Klink International Kraków

ul.Józefa Marcika 6,

30-443 Kraków

Klink International Katowice

al. Rozdzieńskiego 188,

40-203 Katowice

Klink International Gliwice

ul.Bojkowska 3,

44-141 Gliwice

Klink International Warszawa

ul. Bartycka 22c,

00-716 Warszawa

Klink International Warszawa

ul. Radzymińska 208,

03-674 Warszawa

Klink International Łódź

Al. 1 Maja 87A,

90-755 Łódź

Klink International Bystra

ul. Gdańska 2,

83-021 Bystra

Klink International Gdynia

ul. Morska 62,

81-255 Gdynia

Klink International Toruń

ul.Dąbrowskiego 6,

87-100 Toruń

Klink International Lublin

ul.Fabryczna 2,

20-301 Lublin

Klink International Rzeszów

ul. Rejtana 53 lok.24,

35-326 Rzeszów

Klink International Częstochowa

ul. Krakowska 45 lok.5,

42-202 Częstochowa

Klink International Bydgoszcz

ul. Szajnochy 2,

85-738 Bydgoszcz

Klink International Poznań

ul. Obornicka 124A,

62-002 Poznań

Klink International Grudziądz

ul. Rzemieślnicza 12,

86-300 Grudziądz

Klink International Iława

ul. Platynowa 1,

14-200 Iława

Klink International Wrocław

ul. Tęczowa 83a/6

53-601 Wrocław

Klink International Gdańsk

ul. Kartuska 246,

80-125 Gdańsk

Klink International Olsztyn

ul. Lubelska 36,

10-408 Olsztyn

Project Stone

ul.Gdańska 20,

83-110 Tczew

Torni

ul. Ściegiennego 246,

26-025 Kielce

Tytan Bruk

Suków 191B,

26-021 Suków

Konrad Brzozowski
Nixel

Krakowska 257,

25-705 Kielce

PSB Mrówka

Wielkopiecowa 2,

27-200 Starachowice

Agnieszka Prawdzik

ul. Wojska Polskiego 45/11

16-300 Augustów

Max market budowlany

26-110 Skarżysko-Kamienna

Novum Stone Expert Sp.z o.o. Sp.k.

Kredytowa 9,

40-562 Katowice

SKB Strefa kamienia

Skromna 153,

80-180 Kowale k.Gdańska

Best-Granit

ul. Grunwaldzka 368,

60-166 Poznań

Tundra House

ul. Armii Krajowej 3,

10-072 Olsztyn

Tundra House

ul.Cementowa 3,

10-429 Olsztyn

PPHU KAMWER

ul. Szosa Gdańska 33,

86-031 Osielsko

Mróz-Raszan

Tartaczna 9,

42-445 Szczekociny

Cerstyl Wzorownia

ul. Heleny Szafran 7,

60-693 Poznań

Grzegorz
Cerstyl Salon płytek i łazienek

ul. Obornicka 229,

60-693 Poznań

Cerstyl Salon płytek i łazienek

ul.Fordońska 40,

85-719 Bydgoszcz

FH Jadrych

ul. Objazdowa 25,

62-300 Września

FH Jadrych

ul.Gorna 3,

62-420 Strzałkowo

Salon Hermes Diamentwe Łazienki

ul. 1-go Maja 21,

97-300 Piotrków Trybunalski

Centrum Ogrodu i Bruku

Cesarzowice 64,

55-080 Kąty Wrocławskie

R szmicio

Topolowa Obok 16B,

42-583 Bobrowniki

Fabrim Centrum Budowlane

Przemysłowa 2,

28-400 Pińczów

UBBH Buk bet design

Brzezówka 276 C,

39-102 Lubzina

KRUSZ GARDEN

Kuzocin 80A

96-515 Kuzocin

Grafit Centrum budowlane

ul. 20 Straconych,

32-300 Olkusz

Jacek
DOMINAL Kamień ogrodowy

u. Ludwikowska 26,

56-400 Oleśnica

Renata
DOMINAL Kamień ogrodowy

ul. Sycowska 1,

46-100 Namysłów

Renata
Centrum Kostki Brukowej PROFI-BUD

ul.Szkubacza 1

41-800 Zabrze

ROSBUD - Hurtownia Budowlana

ul. Garbarska 35,

32-340 Wolbrom

Budowlanka Słowik

ul. Kopernika 61a,

34-300 Żywiec

Marta
CABAN BRUK Kostka Brukowa

Gliwicka 1c,

44-189 Wilcza

Grzegorz
Makar Ewa Lipka

ul. Modlińska 148,

05-135 Wieliszew

Sylwia Dziak
Gabex - Centrum kostki brukowej i ogrodzeń

ul. Postępu 30,

05-500 Kolonia Lesznowola, k. Piaseczna

Robert Steciuk
Usługi Transportowe Marian Pilch

Zabłocie 45

32–020 Wieliczka

Dominik
HurtBruk Hurownia Kostki

Godzikowice 17,

55-200 Oława

Beata
Adrian
Torni

ul. Przyborowskiego 26,

25-352 Domaszowice

Piotr
Dawid
Seweryn
Przemek