Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

O gresie

Nowoczesne rozwiązania w aranżacji ogrodów

Płyty gresowe marki Goliat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadprzeciętna wytrzymałość, bogaty wybór grafik, kolorów czy formatów pozwala na stworzenie powierzchni trwałych, odpornych na zużycie czy codzienne zabrudzenia.

O gresie

Technologia 3 cm

Dzięki zwiększonej grubości płytek możemy je stosować także na podjazdach, układając bez użycia kleju. Większa masa to zwiększona stabilność płyt podczas codziennego użytkowania.

Zastosowanie gresu 3 cm

Płyty Goliat o grubości 3cm są doskonałą alternatywą dla kostki brukowej, płyt betonowych czy naturalnego kamienia. Dzięki ich większej grubości oraz masie, zyskujemy możliwość zastosowania podjazdach, garażach oraz ciągach komunikacyjnych do 3,5 T.

Inspiracje 3 cm

Dlaczego Goliat 3 cm?

Dlaczego warto wybrać gres 2 cm?

Połączenie doskonałych parametrów z nowoczesnym designem sprawia, że płyty Goliat sprawdzają się w różnorodnych miejscach. Znajdują idealne zastosowanie na balkonach, tarasach, patio, w alejkach, w ogrodzie, na trawie, piasku czy przy basenie. Łatwość montażu sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem do zabudowy zarówno przestrzeni prywatnych jak i publicznych.

Gres 2 cm jest również lżejszy w porównaniu do tradycyjnej płyty betonowej czy kamienia naturalnego. Dzięki temu, jest to idealny produkt do zastosowania na dachach i tarasach.  

Zastosowanie gresu 2 cm

Płyty Goliat 2cm łączą wzoru naturalnych materiałów takich jak kamień czy beton z walorami użytkowymi gresu szkliwionego.

Inspiracje 2 cm

Montaż

O gresie
Niezwykła wytrzymałość

Dzięki ogromnej wytrzymałości na pękanie, wynoszącej ponad 3000kg nacisku, płyty tarasowe Goliat 3 cm są idealnym rozwiązaniem przy wykładaniu podjazdów oraz wszelkiego rodzaju powierzchni, na których możliwe jest przemieszczanie pojazdów mechanicznych o masie do 3,5 tony.

Rektyfikowane krawędzie płyt gresowych umożliwiają zastosowanie minimalnej szerokości fugi. Przy grubości płyty wynoszącej 30 mm pozwala to na odpowiednio głębokie zafugowanie gwarantujące większa trwałość nawierzchni i lepsze efekty wizualne.

O gresie
O gresie
Prosty i szybki montaż

Gres Goliat z powodzeniem można układać na utwardzonym podłożu bez użycia kleju, na stojakach lub klasycznie z użyciem standardowej zaprawy klejowej przeznaczonej do gresów. 

O gresie
O gresie
Oszczędność kosztów montażu

Niestandardowa grubość wynosząca 3 cm oznacza 50% większą masę płyty w porównaniu do standardowej płyty o grubości 2 cm. Zwiększona waga zapewnia stabilność płyty ułożonej bez użycia kleju, bezpośrednio na przygotowanym, utwardzonym podłożu oraz zapobiega jej przesuwaniu się.

To znaczące udogodnienie! Oszczędza czas oraz obniża koszty montażu, ponieważ jest on zdecydowanie mniej skomplikowany i nie wymaga zastosowania zapraw klejowych, specjalistycznych narzędzi, akcesoriów, a w niektórych przypadkach także wykwalifikowanej ekipy montażowej.

O gresie